הרברט והפינגוונים-סיפור

פעם אחת היה פינגווין שחור בשם daniel135, והיה לו פאפל אהוב שקוראים לו: skad, הוא היה הפאפל האהוב עלי, ואז, יום אחד, אני הולך איתו לטיול, בא גנב בשם: dadFS46, וגוזר לי את החגורה, והפאפל בורח, dadFS46 בורח עם הפאפל שלי, ואז אני זורק לו פרי o's עם רוטב חריף, ואז הוא אוכל, ושורף את הגנב, הוא רודף אחריו עד למגדלור, אחרי שהוא יוצא מהמים, הוא רודף אחרי dadFS46, עד לגלשנים cove, והוא גלש, אני יודע לגלוש, החזקתי את הפאפל, וגלשתי, הפאפל לא פחד, אחרי זה, הגנב בורח למערה, אני בטוח שאני מכיר את המקום הזה, אה!, זה המערה של ההההההההרררבט דוב הקקוטב. אה!!!!!, טוב לפחות הוא לא גנב כלום!, ואז הוא מוציא את הרבט, למזלי, יש אבן שחורה כמוני, אני מתחבא, והרבט צועק!!, ואז כשהוא הלך, אני הולך בחזרה, והפעם אני גולש אחורה, ואז אני רץ לEPF, מראה את התעודה, ואומר לגארי, הוא בודק במצלמה של הרבט, ורואה שהוא מתכנן להמיס את האי, ורוקי הטיפש עוזר לו!,גארי, מעלים את רוקי למפקדה, וצועק: "למה אתה עוזר להרבט?!?!?", רוקי עונה: "לא ידעתי שזה הרבט".

המשך!!

גארי עונה: "איך לא ידעת שזה הרברט?!?" רוקי עונה: "מה קוראים לו הרברט?, חשבתי שקוראים לו "הרבט". גארי עונה: "בבקשה ענה על מה ששאלתי!" רוקי אומר: "טוב, הרברט העלים אותי למפקדה שלו, גארי קוטע אותו: "-איך נראית המפקדה?", רוקי עונה: מלאה סודה!
אהההה?!, אוי לא!" עונה גארי.  "למה"?, שואל רוקי, עונה גארי: "הוא יציף לנו את האי!" יש לי רעיון אומרת דוט", "איפה את דוט?, שואל אותם Daniel135 , גארי עונה: "לא יודע", "אני כאן!" ופתאום רואים אותה כולם. "אה, הנה את דוט", תגידי, תוכלי להגיד לPH, "מישהו אמר את שמי?", וPH באה. גארי עונה: תוכלי לשלוח לתוך המפקדה של הרברט משלוח של 9000 פאפלים?, PH עונה: כן, אבל זה די הרבה, ודרך אגב איזה הרברט?", גארי עונה: הרברט פרסיבל דוב, אסקוויר. PH אומרת: "בטח!"

המשך!

"איך?", אומר גארי, "זה פשוט מאוד!" אומרת דוט!, פתאום PH מתפרצת לתוך השיחה: "אני יכולה!, נעלים את 9000 הפאפלים לתוך המפקדה של הרברט!", "אוקיי", אומר גארי, "בואו נתחיל. 1..2....3... ו.... בום!, כל הפאפלים נעלמו.... בינתיים, במפקדה של הרברט...., איזה כיף קלאצי!, עומדים להציף את כל קלאב פינגווין אומר הרברט. קליק כיף קליק, אומר קלאצי. קלאצי דופקים בדלת, קליק בסדר קליק. אה הצילו צועק הרברט, קליק פאפלים תצאו מהר קליק!.

המשך!

"איפה אתה!, שלט מעצבן!" צועק הרברט, ואז פתאום בא פאפל לבן, ומנשק אותו!, "אכס!" אומר הרברט, ואז מפיל את הפאפל, שני הפאפלים הכתום והסגול חושפים את השלט, הפאפל נופל על הכפתור האדום, זה מתחיל לצפצף מעניין מה זה...., "אה?!, הצילו!!!!!!!, אני חייב להגיע מהר למכונה המעצבנת הזאת!" צועק הרברט, הרברט מנסה להגיע, ואז הסודה מתפוצצת בכל המעורה!, "אאאההה!!!" אומר הרברט!, "קליק קליק זה מפחיד קליק!" צועק קלאצי, ואז, קלאצי מביא להרברט את השלט, השלט מתחיל לצפצף, והפאפלים מתחילים לרקוד!, מצלמה נסתרת צילמה את הכל, ושלחה לEPF!, "חחחח!", אומר רוקי, "איזה מרושל ההרברט הזה!"

גארי מילמל" "מי שמדבר...".הסוף.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הגיבו בבלוג News Times penguin!
הגיבו הארה, הערה, או סתם דעה שלכם!
-רק בלי תגובות פוגעות!-
דעתכם חשובה לנו:

-צוות הבלוג- :)